tel. 91 40 000 05, ul. Zimowa 16, 70-807 Szczecin

Serwis

samochodowy

Szczecin, ul. Zimowa 16 (za Castoramą)

Jak dojechać

Praca

MECHANIK SAMOCHODOWY

miejsce pracy: Szczecin

W MOTOEXPRESSO kładziemy duży nacisk na dobrze dobrany i wykwalifikowany personel, który na co dzień odpowiada
za powierzone mienie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby zarówno osoby zatrudnione, jak i klienci wiedzieli,
że trafili do wyjątkowego warsztatu, dlatego poszukujemy ludzi z doświadczeniem, wysoką kulturą osobistą a przede wszystkim lubiących swoją pracę.

obowiązki:
diagnozowanie usterek
naprawa aut zgodnie ze zleceniem
obsługa komputera diagnostycznego
montaż dodatkowych urządzeń: klimatyzacji, ogrzewania, alarmów, radia itp.

wymagania:
wykształcenie min. zawodowe (mechanik)
doświadczenie w naprawie aut (mile widziane w autoryzowanym serwisie samochodowym)
odpowiedzialność
orientacja na wyniki
komunikatywność
prawo jazdy kategorii B.

oferujemy:
otwartą ścieżkę awansu zawodowego
zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
atrakcyjny system szkoleń produktowych i technicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert
(CV ze zdjęciem)
na adres e-mail: biuro@motoexpresso.pl
W temacie zgłoszenia prosimy umieścić:
PRACA MECHANIK SAMOCHODOWY

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

EXPRESOWE NAPRAWY

Realizujemy, dzięki szybkim dostawom towaru i profesjonalnej obsłudze.

AUTO ZASTĘPCZE

Na czas naprawy do Państwa dyspozycji: Toyota Yaris / Renault Megane / Fiat GrandePunto. Przy naprawie powyżej tysiąca złotych GRATIS.

KAWA

Pyszna, świeżo mielona kawa, aktualna prasa i TV. Dokładamy wszelkich starań by pobyt w naszym serwisie był dla Państwa komfortowy.

HOT SPOT

Dostęp do internetu oraz komputer stacjonarny do Państwa dyspozycji.

KĄCIK DLA DZIECI

Specjalnie dla Państwa pociech.

ŁADOWARKI