ul. Zimowa 16 (za Castoramą), Szczecin

91 40 000 05

biuro@motoexpresso.pl

Pon.-Pt.: 8:00 - 17:00, Sobota 8.00 – 14.00

Pon.-Pt.: 8:00 - 17:00, Sobota 8.00 – 14.00
Warsztat Samochodowy Szczecin 91 40 000 05
ul. Zimowa 16 (za Castoramą), Szczecin

Klimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja samochodowa, nabijanie, czyszczenie Szczecin

Nasz serwis samochodowy oferuje kompleksową usługę napełniania klimatyzacji, nabijania klimatyzacji i pełen serwisu klimatyzacji oraz sprawdzenie układu szczelności. Oferujemy:

  • napełnianie układu klimatyzacji
  • nabijanie klimatyzacji Szczecin
  • sprawdzanie szczelności układu
  • dezynfekcja układu klimatyzacji
  • wymiana filtra kabinowego (przeciwpyłowego)

Serwis klimatyzacji Szczecin

Klimatyzacja w samochodzie jest urządzeniem którego zadaniem jest poprawienie komfortu podróżowania. Poza funkcją schładzania rozgrzanego wnętrza samochodu, istotnym działaniem jest przyśpieszenie procesu odparowywania szyb w samochodzie.
Klimatyzacja, jak każde urządzenie, wymaga regularnych przeglądów. Częstą awarią układu klimatyzacji jest jego rozszczelnienie. Powoduje to ubytek czynnika chłodzącego, co jest przyczyną nie spełniania przez klimatyzację swojej podstawowej funkcji. Innym ważnym zabiegiem jest dezynfekcja przewodów układu klimatyzacji. Nie wykonanie tej czynności przynajmniej raz do roku powoduje, że przy działającym urządzeniu w samochodzie rozchodzi się nieprzyjemny zapach. Bardzo istotnym elementem układu klimatyzacji jest filtr kabinowy, który należy wymieniać przynajmniej raz do roku. Zanieczyszczenie filtra powoduje brak pełnego przepływu powietrza do wnętrza samochodu.